Buis-, slang- en kabelinspectie
Volledige inline-kwaliteitscontrole van ronde extrusieproducten: 360°-diametermeting en 100% oppervlakte-inspectie in één compact systeem. Met de AllRounDia DualVision van Pixargus — geleverd en ondersteund door Plastima vanuit Breda.
Inspectiesystemen
- Processen »
- Randapparatuur »
- Inspectiesystemen »
- Buis slang en kabelinspectie
Inspectie van ronde producten bij Plastima
Een conventionele diametermeting met een asgebaseerde schaduwmethode meet zes losse punten — en mist alles daartussen. Voor buizen, slangen en kabels waar elke millimeter telt, is dat een risico: een knobbel, insnoering of insluiting tussen de meetpunten blijft onzichtbaar tot de klant hem vindt. De camera-gebaseerde meting van Pixargus legt de vólledige contour vast, zonder gaten.
Plastima levert hiervoor de AllRounDia DualVision: het eerste inline-systeem dat 360°-diametermeting en 100% oppervlakte-inspectie combineert in één compacte behuizing. Interessant voor de buisextrusie, slangenproductie en kabelindustrie — en dankzij de hard- en software-upgrade nu ook voor diameters tot 70 mm.
AllRounDia DualVision
![]() |
De AllRounDia DualVision controleert ronde producten zonder hiaten: de camera-gebaseerde lasertriangulatie legt de volledige 360°-contour vast met 4 miljoen pixels, terwijl het LED-verlichte inspectiedeel het volledige oppervlak bewaakt op blazen, scheuren, gaten, groeven, insluitsels, knobbels en insnoeringen. Meer en beter dan een lump detector — in één compact, direct inzetbaar systeem voor onder meer beschermslangen voor autobekabeling, veiligheidskritische remslangen, composietbuizen, metalen buizen en bouw- en irrigatieleidingen. Technische kenmerken:
|
Specificaties
| Model | AllRounDia DualVision |
|---|---|
| Toepassing | Slangen, buizen en kabels van uiteenlopende materialen |
| Metingen | Diameter en ovaliteit + 100% oppervlakte-inspectie |
| Meetprincipe | Optisch, contactloos (4 CMOS-camera’s) |
| Gezichtsveld (FOV) | 5–70 mm diameter (andere maten op aanvraag) |
| Lijnsnelheid | Max. 100 m/min |
| Detecteerbare foutgrootte | ≥ 0,3 mm |
| Optische resolutie | ≥ 50 µm |
| Meetrichtigheid | 50 µm¹ |
| Herhaalnauwkeurigheid | 15 µm |
| Meetfrequentie | 10–200 Hz, afhankelijk van de toepassing |
| Bediening | Geïntegreerd 7″ multi-touchscreen; optioneel 21,5″ monitor |
| Afmetingen / gewicht | 450 (H) × 660 (B) × 160 (D) mm · 30 kg |
| Voeding / norm | 110–240 V AC · min. IP 53 · CE |
¹ Alle waarden zijn afhankelijk van uitvoering en toepassing.
Brochure Pixargus AllRounDia DualVision
Contactgegevens
Liever direct contact? Bel of mail ons gerust.
+31 76 571 43 02
info@plastima.nl
Minervum 7101, 4817 ZN Breda
Neem contact op over buis-, slang- en kabelinspectie
Wij reageren binnen één werkdag.

Nederlands
English